News

Debby součást filmu 'Secret of the Wings'

29. března 2012 v 14:57 | exactly-debby
Ahoj :) Právě jsem se dozvěděla, tuto skvělou informaci!:)
Debby by měla být součástí nového Disney animovaného filmu 'Secret of the Wings'. Film by měl mít v USA premiéru v říjnu 2012. Zatím se neví, jestli Debby propůjčí hlas a nebo něco jiného. Nejsou žádné konkrétnější informace, budu se snažit vás informovat!

Clevver.tv o Debby!

23. března 2012 v 10:11 | exactly-debby
Clevver.tv něco málo napsali o Debby :)
Jsme velcí fanoůšci stylu Kaley Cuoco, Debby Ryan a Alexi Vega i na červeném koberci. Jsme také fanoůšci stylu jejich mobilů! Na párty Zooey magazínu si kažá z dívek vybrala sladké iPhone pouzdro od Cellairis. Debby se rozhodla pro solidní černé pouzdro.

Debby hostem v seriálu 'Zeke & Luther' !

23. března 2012 v 9:42 | exactly-debby

Ahoj :) Mám skvělou zprávu! Debby si zahraje roli v seriálu 'Zeke & Luther'. Episoda bude rozdělená na 2 části. Debby si zahraje postavu jménem "Courtney Mills". Tato epizoda bude mít v USA premiéru 2.04.2012 u nás ještě datum není známo, není ani potvrzeno jestli se bude vůbec vysílat, ale já doufám že ano. Objevily se také nějaké stills za které děkuji DebbyHQ :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Unknown

2. března 2012 v 15:08 | exactly-debby
Nevím, odkud je tady tahle fotka, ale určitě to bylo něco s Jessie :)
imagebam.com

Nová fotka z Get the Look!

2. března 2012 v 15:07 | exactly-debby
Tahle fotka je pravděpodobně z Get the Look kde Debby bude (byla:D):)
imagebam.com
Zdroj: debbyryanfrance.net

GET THE LOOK: PERFECT THE FISHTAIL PLAIT WITH JESSIE STAR DEBBY RYAN

15. února 2012 v 16:24 | exactly-debby
Debby se už brzy objeví v "show" na Disney Channel Get the Look. Přidávám několik fotek, které jsou opravdu dokonalé! Hodila bych tady i postup, jak si takový copek jako má Debby udělat, ale vůbec se mi nechce nic překládat :D Ale brzy to určitě přeložím a dám to sem ;D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

"Magic of Healthy Living"

12. února 2012 v 13:39 | exactly-debby

Zapomněla jsem zmínit jednu úžasnou novinku! Debby se má v Neděli ( není známo datum) setkat s Michell Obamovou. Akce se jmenuje "Magic of Healthy Living" a bude se konat v Orlandu. Doufám, že se objeví fotky :)

Radio Rebel Soundtrack Available Next Month

2. února 2012 v 16:03 | exactly-debby

Mám tady opravdu skvělou zprávu. Soundtrack k filmu "Radio Rebel" výjde už 14. února !:) Samotný film bude mít v USA premiéru v pátek 17. února ve 20:00 na Dsiney Channel. Přeložila jsem článek z jedné stránky, kde o tom píši ;) :
Co by to byl za Disney film a to zejména ten o hvězdě rádia, aniž by neměl svůj vlastní originální soundtrack? "Radio Rebel" bude mít premiéru koncem února, ale pokud nemůžete čekat na velký debut, pak pro vás máme skvělou novinku! Debby Ryan bude hrát plachou Taru Adams. Zní to dobře? 14. února uvidíte "Radio Rebel" soundtrack! Soundtrack bude cover písničky s 80. let "We Got the Beat" .

Debby Ryan and Niall Horan - New relationship ?

20. ledna 2012 v 15:02 | exactly-debby
Ve světě a na internetu kolujou zvěsti o vztahu Debby a člena skupiny One Direction Niall horan. Blízké zdroje prý prozradili, že Niall má Debby moc rád a že se mu líbí, zašlo to až tak daleko že až zase Niall přiletí do LA, tak Debby navštíví. Dále jsou si velmi blízcí přes sociální síť Twitter. No, uvidíme co se z toho vyklube, já osobně si myslím že to pravda není ;D Ale nechme se překvapit :)

Debby Ryan Raps on Radio Rebel Set!

18. ledna 2012 v 14:55 | exactly-debby
Ahoj:) Na webu popstaronline psali o novém filmu Radio Rebel ; Milujeme Debby Ryan a Jessie a nemůžeme se dočkat jejího nového filmu Radio Rebel!". Já přeložila jen kousek, tu další část nedokážu přeložit. Pokud vás to akutně zajímá, stránka je ZDE .

 
 

Reklama